STOSIK ŁOWCZYNI PROMOCJI*29


Cześć Kochani!

Luty już się prawie kończy. Naszedł więc czas,abym pokazała Wam książki,które zasiliły moją biblioteczkę. W tym miesiącu udało mi się trafić na wiele fajnych okazji,dzięki czemu zawitały do mnie powieści,które od dłuższego czasu poszukiwałam. Dodatkowo w takich cenach,że sama muszę się czasem uszczypnąć,aby sprawdzić czy nie śnię. Dlatego zapraszam Was do oglądania...,,Zemsta Anioła” Lee Weatherly-zakupiona za 9,90zł (kiedyś przeczytałam pierwszy tom i zapragnęłam poznać dalsze losy bohaterów,ale niestety w mojej bibliotece nie było wszystkich tomów. Dlatego postanowiłam skompletować całą trylogię).

,,Krew Aniołów” Nalini Singh-z wymiany na LubimyCzytać.pl (pierwszy raz wymieniałam się z osobą,z którą nie mogę się spotkać osobiście.Trochę obawiałam jak to będzie,ale w ostatecznym rozrachunku jestem bardzo zadowolona z wymiany.Chciałam przeczytać tę powieść od dłuższego czasu,więc mam nadzieję,że się nie zawiodę).

,,Zakon Mimów” Samantha Shannon- zakupiona za 11zł (nie przeczytałam jeszcze pierwszej części,ale kilka osób mówiło mi,że jak się zacznie przygodę z tą serią to lepiej mieć pod ręką kolejny tom).

,,Nie Zawracaj” Tiffany Snow- zakupiona za 14,30zł (w głównej mierze to okładka skłoniła mnie do zakupu tej powieści.Czytając ją miałam mieszane uczucia,gdyż obawiałam,że będzie to oklepany romans,ale po jej skończeniu...więcej opowiem Wam o niej w ,,Lutowych Czytadełkach”).

,,Chłopak, który chciał zacząć od nowa” Kirsty Moseley-(czytałam ,,Chłopak,który zakradał się do mnie przez okno” i miło wspominam czas spędzony z tą książką,dlatego jestem ciekawa nowej pozycji tej autorki).

,,Pisane szkarłatem” Anne Bishop- zakupiona za 10zł (dużo osób zachwycało się i polecało mi tę książkę,ale trudno było ją kupić w wersji papierowej.Potem długo biłam się z myślami ,czy warto tyle zapłacić.W ostateczności zrezygnowałam z zamiaru zakupu.Tydzień temu przeglądając LC zobaczyłam ogłoszenie,że ktoś chce sprzedać trzy części serii ,,INNI".Nadal nie mogę uwierzyć w to,że udało mi się kupić je tak tanio oraz,że są prawie jak nowe. Dlatego Kochani warto czasem poszukać i nie zniechęcać się od razu 😉).

,,Morderstwo wron”Anne Bishop-jw.

,,Srebrzyste wizje”Anne Bishop-jw.


         A jak prezentują się Wasze skarby w tym miesiącu ?

6 Komentarze:

 1. Zakon mimów wciąż przede mną, ale pierwsza część była świetna :) super stosik <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja staram się kupować mniej, a więcej pozyskiwać w ramach książkowych wymian :)

  Świetne łupy, "Zakon mimów" za mną chodzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję♥ Ja nie mam szczęścia do wymian książkowych :(

   Usuń
 3. ,,Zakon Mimów" za 11 złotych? :O
  Coś niesamowitego.

  OdpowiedzUsuń

 

Zostań ze mną na dłużej :)