PODSUMOWANIE MARCA!

@lowczyni_ksiazek
Cześć Kochani,

Kwiecień już na dobre zadomowił się w kalendarzu,więc zapraszam Was na krótkie podsumowanie marca.W końcu udało mi się spokojnie usiąść i je napisać.Nie był to miesiąc zbyt udany jeśli chodzi o działalność bloga,dlatego szybciutko przybliżę Wam teraz,co się w nim działo,abym mogła cieszyć się kwietniem,który zadomowił się na dobre.

Co się działo w marcu ?
 • Liczba przeczytanych książek:6
 • Liczba zrecenzowanych książek:0
 • Liczba obserwatorów bloga:345
 • Liczba obserwujących bloga w google+:220
 • Liczba obserwatorów na instagramie:657
 • Najlepsza książka:,,Zbrodnia i kara"

Przez pierwsze dwa tygodnie walczyłam z chorobą,która wyssała ze mnie wszystkie siły do tego stopnia,że nawet nie chciało mi się czytać książek. Potem jak już pokonałam ją na tyle,aby wrócić do szkoły musiałam zmierzyć się z morzem sprawdzianów i kartkówek.Na trzy dni wyjechałam ze swoją klasą do Czernej.Po powrocie wpadłam w wir obowiązków szkolnych i nim się obejrzałam nadeszły Święta,które spędziłam odwiedzając rodzinę i znajomych.Niestety dopadło mnie małe przygnębienie,więc niewiele w tym miesiącu zrobiłam z rzeczy,które sobie zapanowałam.Miałam ochotę rzucić wszystko(w tym blogowanie)w diabli.Powiem Wam,że nadmierne myślenie czasami nie jest dobre.Teraz,jak nie przygniata mnie nadmiar obowiązków,wszystko wraca na właściwy tor,odnalazłam ponowną radość z prowadzenia bloga.Jeśli zaś chodzi o lektury przeczytałam,,Zbrodnię i karę” w niecałe dwa dni i powiem Wam,że jest ona drugą jak do tej pory najlepszą,jaką przeczytałam w tym roku szkolnym.Podczas dwugodzinnej jazdy autokarem przeczytałam,,Miłość po włosku”,która okazała się być miłym wypełnieniem czasu podróży.Niestety nie udało mi się opublikować żadnej recenzji,gdyż zabrakło mi po prostu jednego dnia w miesiącu,aby z tym wszystkim zdążyć.Obiecuję,że wynagrodzę Wam to w  kwietniu.Niemniej udało mi się odpowiedzieć na nominacje do LBA,za którymi troszeczkę się stęskniłam.Chciałabym Was zapewnić,że już od następnego tygodnia zacznę regularnie odwiedzać Wasze blogi,gdyż niestety ten tydzień będzie dla mnie jeszcze troszeczkę zabiegany,a zarazem szalony.Pojawił się też tradycyjnie Stosik Łowczyni Promocji z cudownymi książkami.Jeśli go jeszcze nie widzieliście,to koniecznie zmieńcie ten stan rzeczy:3


12 Komentarze:

 1. Niestety, czasem tak jest, że myślimy zbyt dużo i skupiamy się na tym, co nie jest ważne. Sama uwielbiam analizować różne fakty i wręcz rozkładać je na części setne, tysięczne i dziesięciotysięczne, co zwykle nie przynosi nic dobrego... Mam nadzieję, że w kwietniu nie dopadnie Cię żadne choróbsko ani tym bardziej niemiłe przeziębienie :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam nadzieję, że wszystkie infekcje będą omijać moja osobę szeroką drogą ;)

   Usuń
 2. Gratuluję przeczytanych książek :D Mnie udało się przeczytać o jedną więcej. Szkoda, że chorowałaś, ale mam nadzieję, że teraz już wszystko ok :* Zaczytanego kwietnia!

  Pozdrawiam i zostaję na dłużej! <3 http://zksiazkawkieszeni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ♥ Teraz już wszystko jest okay :)

   Usuń
 3. Wstyd przyznać, że przeczytałam tylko jedną książkę ;')
  W tym miesiącu postaram się poprawić! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedna książka jest zawsze lepsza niż nic ;)

   Usuń
 4. Oj widzę, że u Ciebie marzec też nie był dobry. Ja przeczytałam w marcu aż jedną książkę, więc lipa straszna. Ale mam nadzieję, że kwiecień będzie lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedna książka jest zawsze lepsza niż nic ;) Będę trzymać kciuki, aby kwiecień okazał się dobrym miesiącem♥

   Usuń
 5. Sześć przeczytanych książek to bardzo dobry wynik, gratuluję! Życzę zaczytanego kwietnia ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Spora liczba, nie ma co, 6 to dobry wynik!
  Zapraszam: http://cosmo-books.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 

Zostań ze mną na dłużej :)