STOSIK ŁOWCZYNI PROMOCJI*32
Cześć Kochani!

Maj był zabieganym i nerwowym czasem.Myślałam,że pierwszy raz nie będę mogła przedstawić Wam nowych książek na koniec miesiąca...jednak Ja i promocje się przyciągamy 😊 Szkoda tylko,że półki nie są sprzedawane w komplecie z nimi 😂

,,Wybierz mnie”Abbi Glines-zakupiona za 6,31zł (pierwszy tom z serii ,,Sea Breeze”nie przypadł mi do gustu,ale ostatnio zatęskniłam za powieściami tej autorki i jakoś tak wyszło).

,,Pierwszy Dotyk Ognia”Jeaniene Frost-zakupiona za 10zł (książkę już przeczytałam i spodziewałam się po niej czegoś innego niż otrzymałam).

,,Dotyk Gwen Frost”Jennifer Estep-zakupiona za 10zł (chciałam ją od dawna przeczytać i w końcu się udało,ale nie zachwyciła mnie tak jak oczekiwałam).

,,Tajemnice Gwen Frost”Jennifer Estep- j.w

,,Pocałunek Gwen Frost”Jennifer Estep-j.w

,,Nic do stracenia. Początek”Kirsty Moseley-zakupiona za 22,92zł (przeczytałam ją  i mam trochę mieszane uczucia).

,,Konsekwencje namiętności”Aleatha Romig-zakupiona za 12,69zł

,,Crashed. W zderzeniu z miłością”K. Bromberg- rezultat wymiany z  Klaudią podczas akcji ,,PRZECZYTAJ I PODAJ DALEJ/3” (od dawna chciałam ją mieć, kiedyś trafiłam na jej promocję,ale egzemplarz był uszkodzony,więc zrezygnowałam. Potem długo książka była niedostępna,ale w końcu ją mam.Zatęskniłam już za bohaterami).

,, Hard Beat.Taniec nad otchłanią”K. Bromberg-j.w (nie podobają mi się te kolorowe okładki.W czarnej tonacji zdecydowanie lepiej się prezentują).

,, Raced.Ścigany uczuciem”K. Bromberg-j.w

,, Sweet Ache.Krew gęstsza od wody”K. Bromberg-j.w

,,Raven”Sylvain Reynard-zakupiona za 11,68zł (czytałam inną powieść tego pisarza i dlatego postanowiłam dać jej szansę,a dodatkowo są tutaj wampiry 💞)

,, Midnight Bites”Rachel Caine-zakupiona za 4 zł (uwielbiam serię ,,Wampiry z Morganville”,ale nie przeczytałam jej całej,dlatego proszę bez spojlerów!Musiałam mieć tę książkę,gdyż jest ona dodatkiem do serii i z tego co wiem nie została u nas wydana).


6 Komentarze:

 1. A półki powinny być sprzedawane! Mi też by się przydały xD
  Stosik jak zwykle okazały i te fajne ceny... :D <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze mnie dziwi gdzie ty znajdujesz takie świetne promocje :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też :) Często trafiam na nie przez przypadek przeglądając internet:)

   Usuń
 3. Łowczyni promocji jak zwykle w dobrej formie! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba godnie reprezentować ten tytuł ;)

   Usuń

 

Zostań ze mną na dłużej :)