STOSIK ŁOWCZYNI PROMOCJI *6


Cześć Kochani!

Marzec ma się ku końcowi, więc nastał czas , abym zaprezentowała Wam kolejny  już stosik ze zdobytymi przeze  mnie książkami.Nie jest on co prawda tak okazały jak ten lutowy.Dobra, kogo ja oszukuję ,nie umywa się w zupełności  do tego z ubiegłego miesiąca.To wszystko wina zawirowań ,jakie miałam w życiu w marcu, ale o tym więcej  w podsumowaniu. Kładę po sobie uszy ze wstydu,gdy patrzę na te  zdobycze.Mój portfel(ten niegodziwiec) kpi sobie ze mnie .Nie przedłużając ,zapraszam na kolejny( skromny) stosik !


Od góry:

,,Grzeszne rozkosze"Laurell K. Hamilton-zakupiona za 8zł( jestem bardzo szczęśliwa , gdyż od dłuższego czasu chciałam ją mieć na własność. Do tego w takiej okładce, że będzie pasować do pozostałych części serii , kiedy je w końcu dokupię:3 ).

,,Uwolnij mnie"J.Kenne- zakupiona  za 11, 90zł( kupiłam ją po prostu pod wpływem impulsu).

,,Rudowłosa"Jaye Wells-zakupiona za 8zł( wypożyczyłam ją kiedyś z biblioteki, ale nie zdążyłam jej przeczytać). Kiedy pojawiła się okazja , abym ją miała na własność , to czemu  z niej  nie skorzystać ?

,,Mag w czerni"Jaye Wells-zakupiona za 8zł( Prawie zawsze jak mam sposobność kupić od razu drugą część książki to z niej korzystam). 

,,Skandal nad Tanizą"Stela Cameron-zakupiona10,90zł( Ostatnio przeżywałam ,,fazę" fascynacji romansami historycznymi.A zakup tej  książki jest jej efektem).

 W tym miesiącu to by było na tyle Kochani :3 Malutko, prawda?

                 A Wy ile książek zdobyliście w tym miesiącu?
 

19 Komentarze:

 1. 5 książek to wcale nie tak mało :) Cieszę się, że miałaś udane zakupy :) Ja mam w planach zakup kolejnych części z cyklu Dom Nocy <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :3
   Jakbyś chciała kupić kolejne części w korzystnych cenach, to radzę Ci poszperać za nimi w księgarniach z tanimi książkami.

   Usuń
 2. Gdzie sie chowają takie promocje, że ja na nie nie trafiam? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W księgarniach z tanimi książkami :3

   Usuń
 3. Może i malutki, ale jakże owocny, a to przecież najważniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bym się cieszyła z pięciu książek na miesiąc :) Teraz kupuję o wiele rzadziej, ale nawet, gdy kupowałam książki często, było to tylko około 3 w miesiącu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę z zakupu tych pięciu książkę, bo obawiałam się ,że w ogóle w tym miesiącu nic nie kupię :3

   Usuń
 5. Gdybym co miesiąc miała na półce 5 nowiutkich książek to byłabym bardzo szczęśliwą osobą :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rudowłosą, Maga w czerni i Grzeszne rozkosze czytałam. Seria Wells jest fajna, miło się czyta, ciągle coś się dzieje i niezłe urban fantasy. Hamilton dałam drugą szansę i przeczytałam drugi tom po Grzesznych rozkoszach, ale i tak mnie ta seria nie wciągnęła i dałam sobie spokój. Pozostałych książek nie znam i nie planuję poznać...

  OdpowiedzUsuń
 7. 15 nowych książek... Sama nie wierzę w tę liczbę... *o*

  OdpowiedzUsuń
 8. Żadnej z tych książek nie przeczytała, ale ''Rudowłosą'' kojarzę, nie wiem skąd, ale tak :D. Ja w tym miesiącu ku mojemu zdziwieniu kupiłam dwanaście książek (a miałam oszczędzić i nic nie kupić...)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję Ci tak owocnych zakupów :3

   Usuń
 9. Gratuluję tyle zdobyczy!
  U mnie niestety, że tak się wyrażę, słabo. Muszę ograniczyć kupowanie książek, bo według wszystkich "kupuję więcej niż jestem w stanie przeczytać". Tym bardziej, że nauka goni.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję tyle pięknych zdobyczy :)

  OdpowiedzUsuń

 

Zostań ze mną na dłużej :)